Ka çmenduri e çmenduri! Tifozi anglez e bën “baltë” (FOTO LAJM)

Çmenduritë e tifozëve anglez nuk kanë fund. Pas publikimit t pamjeve ku një i ri kishte rruajtur shprehjen ‘’It’s coming home’’ në trup një tjetër veprim jashtë imagjinatës është bërë viral.

Në foto, shikohet se si një tifoz kalon çdo kufi dhe mban një flakadan në të pasmet e tij.

Rreth tij ka dhe tifozë të tjerë që ‘’kënaqen’’ me shfaqjen e anglezit. Një çmenduri e cila shkon përtej kufijve, teksa situata ka dalë jashtë kontrolli në Londër.


Shtuar 11.07.2021 18:56