Juventus synon dy mesfushorë gjatë janarit

Juventus po synon transferimin e dy mesfushorëve gjatë merkatos së janarit.

“Tuttosport” ka bërë të ditur se Massimiliano Allegri po insiston pr dy mesfushorët që po luajnë në Bundesligë, Axel Witsel dhe Denis Zakarian e Gladbach.

Juventusi së shpejti pritet t’i nis negociatat me mesfushorët, të cilët kanë kontratë me klubet gjermane deri në fund të këtij sezoni.


Shtuar 18.10.2021 12:53