Zbulohet formula, ja si Juventus kërkon të afrojë Hazard, shihet si pasuesi i CR7

Cristiano Ronaldo firmosi për  Manchester United, ndërsa Juventusi i ka kërkuar Real Madridit, Eden Hazardin si huazim.

Juventus ka nevojë për një zëvendësues dhe Mundo Deportivo shkuan se klubi italian ka kërkuar Eden Hazardin si huazim nga Real Madridi.

Ish-lojtari i Chelseat nuk ka arritur të tregojë vetën pas transferimit prej 115 milionë eurosh në vitin 2019, ku pësoi disa lëndime.

Oferta e Juves është vetëm huazim, por ka ofruar që të paguajë një pjesë të pagës së madhe që ka lojtari.


Shtuar 27.08.2021 18:38