Jo vetëm Ferran Torres, Barcelona tani ëndërron goditjen e madhe

Llogari të komplikuara por injektimi i milionave nga fondet e investimeve që bënë të mundur ardhjen e Ferran Torres nga Manchester City dhe që i japin Barcelonës ëndrra të tjera.

Gazeta katalanase “Sport” sqaron se klubi katalanas nuk ka reshtur së ëndërruari Matthijs de Ligt për mbrojtjen, raporton TuttoMercaoWeb.

Për klubin e Laportas është nënshkrimi i De Ligt dhe gjithashtu kërkesa prej 100 milionë eurosh që Juventus mund të bëjë për ish-kapitenin e Ajax. /albeu.com/


Shtuar 24.12.2021 16:38