Po udhëtonte me shpejtësi, shihni si ka përfunduar makina në Librazhd (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën nacionale Elbasan-Librazhd.

Burimet bëjnë me dije se nga aksidenti nuk ka të lënduar rëndë dhe gjendja shëndetësore e drejtuesit të automjetit dhe pasagjerëve është jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se makina tip “Audi” ka qënë në shpejtësi gjë që ka bërë daljen nga rruga të makinës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet reagimi zyrtar mbi shkaqet e aksidentit. /albeu.com/


Shtuar 24.12.2021 16:45