Jeremie Boga në radarët e ekipit spanjoll

Mesfushori 24-vjeçar i Sassuolos Jeremie Boga ka rënë në “shënjestrën” e Real Betis.

Boga ishtë pranë transferimit tek ekipi I Atalantës por në fund vendosi mos të ndryshonte ngjyrat e fanellës duke qëndruar përsëri tek Sassoulo.

Sipas “Radio Betica”, Real Betis ka kohë që është në gjurmët e tij dhe me shumë mundësi mesfushori Boga do të transferohet në merkaton e janarit tek ekipi spanjoll./albeu.com


Shtuar 18.10.2021 11:55