“Janë milingona”, Eva Murati ka një mesazh për koleget që e sulmojnë (VIDEO)

Eva Murati është një nga prezantueset sportive më të dashura për publikun shqiptar, e cila ka tërhequr vëmendjen jo vetëm me profesionalizmin e saj por edhe pamjen. Mbrëmjen e djeshme moderatorja bukuroshe ishte e ftuar në emisionin “Top Arena” ku foli më shumë për veten dhe karrierën. E pyetur nga Antonela Berishaj se si ka përballuar sulmet nga koleget, Eva nuk ka nguruar të përgjigjet. Ajo ka theksuar se ato nuk ekzistojnë fare në mendjen e saj dhe janë milingona.

“Është një shprehje që mua më pëlqen shumë që thotë ‘Kill them with kindness’, Vriti me mirësi. Mua thjesht nuk më interesojnë. Unë di të them që do të keni gjithmonë mirë nga unë. Nuk ekzistojnë fare në mendjen time. Janë milingona. Unë përqëndrohem te gjërat e bukura. Nuk kam pse ta mbush shpirtin tin me urrejtje. Nuk i konsideroj fare”, është shprehur ajo.

Eva gjithashtu foli për atë që nuk i pëlqen te vajzat shqiptare dhe është fakti që i duan gjërat gati, pa punuar fort për to.

Shtuar 12.07.2021 11:20