“It’s coming home”, koreografia spektakolare pushton qiellin e Londrës (VIDEO)

Tifozët anglezë janë bërë viral kohët e fundit me shprehjen e famshme “It’c coming home” duke shpresuar në një triumf të “3 Luanëve” në finale.

Për të ndezur sfidën kanë menduar po në Angli, ku një koreografi spektakolare me avionë është bërë hit në internet.

“Po vjen në shtëpi”, është mesazhi që përcjellin avionët e sinkronizuar duke lënë gojëhapur dhe vetë qytetarët anglez.


Shtuar 9.07.2021 22:37