Ish-presidenti i Inter-it tallet me Juventusin

Massimo Moratti ka folur për “Sportmediaset” rreth kundërshtarit të dëshiruar në fazën e eleminimit direkt në Champions League.

“Nuk e di kë kundërshtar të zgjedh. Ndoshta Lille dhe Ajax do të ishte mirë.

Është për të ardhur keq që nuk mund të luajmë me Juventusin sepse do të ishte më e thjeshtë për Interin,” është shprehur ai gjatë prezantimit të librit për Peppino Prisco. /h.ll/albeu.com


Shtuar 10.12.2021 21:28