Ish-lojtari i Inter-it shënon 2 gola të mrekullueshëm (VIDEO)

Fiorentina është duke luajtur në këto momente ndaj Genoas dhe është duke kryesuar me rezultatin e thellë 6-0.

Goli i pestë ishte totalisht spektakolar pasi ish-lojtari i Inter-it, Biraghi ka shënuar nga goditja e dënimit. Por nuk mund të lihet pas edhe goli i pari i tij personal ku përsëri shënoi nga një largësi e konsiderueshme nga goditja e lirë.

Gjithashtu dhe Vlahoviç shënoni një gol shumë të bukur duke ia kaluar topin nga sipër portierit kundërshtar.

Genoa është duke kaluar një sezon mjaft të keq dhe të vështirë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 17.01.2022 22:32