Ish-lojtari i Barçës fantastik, debuton me gol alla Beckham (VIDEO)

Ish-lojtari i Barcelonës, Riqui Puig ka debutuar me gol me ekipin e LA Galaxy.

LA Galaxy lunate ndaj Torontos dhe ish-lojtari i klubit spanjoll ka barazuar rezultatin në minutën e 89-të pas një goditje tipike si Beckham nga distanca.

Mesfushori spanjoll ishte lojtari më i mirë i ndeshjes./ h.ll/albeu.com


Shtuar 1.09.2022 09:44