Interi me hap kampioni, fiton në limit dhe “blindon” kreun (VIDEO)

Interi fitoi 1-2 në transfertë ndaj Torinos.

 

Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të pa prekura teksa duhet të vinte minuta e 61′ që Lukaku të zhbllokohet shifrat me anjë të një 11-metërshi, shkruan Albeu.com.

Por vendasit barazuan shirat në minutën e 70′ me Sanabrian.

Megjithatë skuadra e Contes nuk u dorëzua dhe  5 minuta nga fundi shpëtimtari ishte Lautaro Martinez.

Ndërkohë, Interi mban vendin e parë me 65 pikë, 9 pikë më shumë se sa Milani i vendit të 2 që luan sot në mbrëmje ndaj Napolit  në shtëpi. /albeu.com/

 


Shtuar 14.03.2021 16:59