Inter po mendon rikthimin e lojtarit brazilian

Inter është duke vëzhguar me vëmendje situatën e rinovimit të Ivan Perisiç.

Gjithashtu zikaltërit kanë menduar dhe si alternativë serbin Kostiç.

Gjithësesi, “Sportmediaset” raporton se Inter po mendon rikthimin e 28-vjeçarit brazilian, Alex Telles./h.ll/albeu.com


Shtuar 6.12.2021 17:57