Inter me një kundërsulm spektakolar kalon në avantazh (VIDEO)

Inter ka kaluar në avantazh në minutën e 30-të me anë të Dumfries.

Goli ishte shumë i bukur pasi aksioni nisi me një kundërsulm që nga porta e zikaltërve. Interi është shumë konkret dhe kështu shënohet edhe goli i avantazhit nga ana e anësorit holandez.

Inter 1-0 Torino/ h.ll/albeu.com


Shtuar 22.12.2021 19:07