Inter “i heshtur” në pjesën e parë

Inter e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Shakhtarit në rezultatin 0-0.

Rastet kanë qënë të shumta dhe presioni i zhvilluar nga të dyja ekipet ka dominuar në 45 minuta. Pranë fundit të pjesës së parë Lautaro humbi një mundësi të pastër. Pjesën e dytë Izaghi do të kërkojë që klubi i tij të zgjohet sepse zikaltërve i bën punë vetëm një fitore./h.ll/albeu.com


Shtuar 24.11.2021 19:32