Inter dhe Tottenham në “luftë” për goditjen nga Bayern Munich

Inter dhe Tottenham po sfidojnë njëri tjetrin për të fituar shërbimet e lojtarit të bayern Munich, Corentin Tolisso.

Siç shkruan “Kicker”, mister Antonio Conte ka kërkuar informacione tek Bayern në lidhje me mesfushorin francez por nga ana tjetër është dhe klubi zikaltër i cili është në tratativa të avancuara me lojtarin 27-vjeçar.

Kontrata e mesfushorit skadon në 30 qershor të vitit 2022 dhe të dyja klubet po duelojnë për ta përfituar me parametra zero në merkaton e verës pasi sezoni të ketë mbaruar./h.ll/albeu.com


Shtuar 19.11.2021 11:09