Icardi s’duket gjëkundi, Wanda Nara po shijon pushimet “single” (FOTO LAJM)

Wanda Nara është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe shpeshherë në qendër të vëmendjes jo vetëm për rolin e saj që ka si agjente e partnerit Mauro Icardi, por dhe për postimet tejet provokuese që bën.

Ditët e fundit Nara po shijon plazhet e Italisë, nga ku nuk ka ngurruar të postojë foto seksi në rrjetet e saj sociale.

Fotot e Wanda Narës me bikini kanë marrë vëmendje në media, jo vetëm për pozat provokuese, por dhe për faktin që partneri i saj, Mauro Ikardi, nuk është në asnjërën prej tyre.


Shtuar 13.07.2021 09:56