I mjaftojnë 3 minuta, Interi përmbys rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të Fiorentinës, Interi i Inzaghit ka hyrë me një tjetër “marsh” në pjesën e dytë.

“Zikaltërit” kanë përmbysur gjithçka për 3 minuta, ku fillimisht barazoi Darmian në minutën e 52 dhe më pas Edin Dzeko në të 55’ kalon të tijët në avantazh. /albeu.com/


Shtuar 21.09.2021 22:07