Hygerta Sako pozon joshëse me bikini, por për çfarë po e kritikojnë ndjekësit (FOTO LAJM)

Sezoni veror ka filluar dhe si zakonisht në ditët e nxehta Instagrami mbushet me foto akoma më të nxehta se temperaturat.

Vajzat e famshme duket sikur janë “në garë” për foton më seksi dhe pjesa më e madhe publikojnë vazhdimisht foto me biniki.

Një prej tyre ka qenë edhe Hygerta Sako, por këtë herë moderatorja sportive është kristikuar nga ndjekësit për vendodhjen që ka vënë krah fotos.

“Spille, Durrës”, shkruhet në fotot e saj dhe menjëherë ndjekësit i kanë komentuar se Spilleja është e Kavajës dhe jo e Durrësit.

Por me të drejtë Hygerta i ka thënë të ankohen të “google” për këtë pasi nuk e ka ajo në dorë./albeu.com/


Shtuar 7.07.2021 10:27