Humbja e Sassuolos ndaj Modena, Berardi tërbohet me një tifoz dhe kërkon të konfliktohet (VIDEO)

Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në Kupën e Italisë, e cila pa ekipin e sulmuesit Italian të mposhten me rezultatin 3-2.

Pas ndeshjes, jashtë stadiumit të Braglias, një tifoz ka fyer numrin 10-të të Sassuolos, i cili pati më pas një reagim të furishëm duke shkuar pas tij për t’u konfliktuar dhe u largua nga kordoni i policisë por më pas u ndalua nga të tjerët./ h.ll/albeu.com


Shtuar 8.08.2022 22:44