Mbyllen pjesët e para, ka rezultate surprizë në Champions (VIDEO)

Janë mbyllur pjesët e para në Champions League.

Supriza e mbrëmjes është ajo në Old Trafford mes Man United dhe Atalantës.

Skuadra e Solskjaer e pa veten dy herë në disavantazh kur realizuan Pasalic dhe Demiral.

Ndërkohë, Chelsea po fiton 2-0, Bayern 0-0 ndaj Benfica, Juventus e ka mbyllur me rrjeta të pa prekura transfertën ndaj Zenit.

Villareal po fiton 0-2 ndaj Young Boys, Lille po barazon pa gola me Sevilla. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 21:46