“Heshtje” në Meazza, Atalanta përmbys rezultatin ndaj Interit (VIDEO)

Pas golit të Lautaro Martinez në minutat e para të takmit, Atalanta ka reaguar shpejt dhe ka përmbysur rezultatin brenda pjesës së parë.

Fillimisht ka barazuar Malinovsky në minutën e 30 me një super gol dhe vetëm 8 minuta më vonë Toloi ka shënuar golin e dytë duke kaluar të tijët në avantazh. /albeu.com/


Shtuar 25.09.2021 18:44