Hakmarrje/ Ish-trajneri e përzuri, Ellison i shënoi dhe festoi duke i ulëritur në fytyrë (VIDEO)

Shënimi i golit ndjehet më shumë at here kur e feston.  Dikush për hakmarrje, dikush për skuadrën, e një tjetër për një person të veçantë.

Hakmarrja, ka qenë qëllimi i një festimi të çmendur nga  Kevin Ellison. Në moshën 42 vjeç, legjenda e Morecambe, ekipi i Ligës Dy të Anglisë, u përball me ish-ekipin e tij me fanellën e Neëport. Ai shënoi golin që vulosi fitoren 3-1 të Neëport, duke ia “kushtuar” atë Derek Adams, trajnerit të Morecambe, i cili e kishte përjashtuar nga ekipi. /albeu.com/


Shtuar 14.03.2021 15:38