Haaland rikthehet i karikuar

Erling Braut Haaland rikthehet te Borussia Dortmund pas më shumë se një muaji.

 Pas humbjes së Kupës së Botës nga Norvegjia (e cila u rendit e treta në grup) dhe Ligës së Kampionëve, për shkak të humbjes ndaj Sportingut në Lisbonë, Haaland ka ende një objektiv në dispozicion: BVB është vetëm një distancë nga liderët e Bayern Munichut në Bundesligë./h.ll/albeu.com


Shtuar 26.11.2021 19:21