Grealish si Icardi: Tre gra në jetën e yllit të Man City

Një jetë private plot ngjarje për Jack Grealis. Super nënshkrimi veror i Manchester City të Guardiolës e lidhin atë të fundit në jetën sentimentale nuk kanë asgjë për t’i pasur zili telenovelës me Wanda Nara dhe Mauro Icardi.

Siç zbulon Sun, në fakt, anglezi do të shihte tre gra në të njëjtën kohë, marrë nga Corriere dello Sport.

Telenovela Grealish

Përveç të dashurës së tij historike, 25-vjeçares Sasha Attwood, me të cilën prej kohësh ka pasur një lidhje me ulje-ngritje, Grealish do ta kishte parë veten edhe me Amber Gill dhe Emily Atack (përkatësisht 24 vjeç. dhe 31 vjeç). Sipas tabloidit britanik, me ish-in muajt e fundit ka pasur disa takime sekrete në hotele të ndryshme, aq të shumta sa vajza u bind se ishte në prag për t’u bërë e dashura e re zyrtare e Xhekut.

Gruaja e tretë

Megjithatë, kthesa që e la atë të zhvendosur, u përfaqësua nga hyrja në trekëndëshin e dashurisë së Emily Atack , një aktore me të cilën Grealish do të kishte flirtuar fillimisht në Instagram dhe më pas në Facetime: ” Të dy do të ishin takuar në Londër, në shtëpinë e Emily. por ajo do ta kishte vendosur rekordin me një ose: ose mua ose Sasha, zbuloi një burim anonim. /albeu.com/


Shtuar 19.11.2021 17:23