Goran Pandev largohet nga futbolli: Udhëtimit i erdhi fundi

Goran Pandev lë futbollin në moshën 39-vjeçare.

Këtë e ka bërë të ditur vetë sulmuesi maqedonas në rrjetin e tij social.

“Shikoj pas dhe ende nuk më besohet. Ishte një udhëtim i pabesueshëm”, shprehet në fillim Pandev.

Eksperienca e tij e fundit ishte Parma. Në karrierën e Pandev bie në sy tripleta që fitoi me Interin në vitin 2010./ h.ll/albeu.com

View this post on Instagram

 

A post shared by Goran Pandev (@goranpandev19)

Shtuar 22.09.2022 18:32