Goli më i bukur i Euro 2020 vjen nga Skocia, Patrik Schick fenomenal (VIDEO)

Sërish gol në Skoci-Çeki, janë sërish çekët që shënojnë dhe autori i golit përsëri i njëjti: Patrik Schick, sulmuesi i Bayer Leverkusen.

Minuta e 52-të, kundërsulm i Çekisë dhe finalizim perfekt i 25-vjeçarit, i cili gjeti rrjetën nga mesi i fushës.

Shtuar 14.06.2021 16:49