Gjermania në avantazh, “fluturon” Gnabry (VIDEO)

Gjermanisë i janë dashur vetëm 10′ minuta për të zhbllokuar sfidën.

Pas një krosimi të bukur në zonë Gnabry i pozicionuar në vendin e duhur, godet topin me kokë dhe zhbllokon sfidën./ h.ll/albeu.com


Shtuar 1.12.2022 20:15