Giroud refuzon rinovimin me Chelsean dhe kalimin te West Ham, pranë marrëveshjes me gjigandët e Serie A

Sulmuesi francez, Olivier Giroud nuk pritet të vazhdoj karrierën në Premier Ligë.

Mediumi italian “Gazzeta” raporton që francezi dëshiron të provoj diçka të re.

Ai ka refuzuar oferën e Chelseas dhe West Hamit. Siç raportohet skuadra e Milan është favorite për të transferuar francezin.

Klubi “kuq e zi” po i ofron 4 milionë euro pagë në sezon Giroudit.

Mbetet të shihet se çka do të vendos sulmuesi francez


Shtuar 3.06.2021 18:27