Giroud “Airlines”, sulmuesi i Milanit “fluturon” dhe shënon (VIDEO)

Oliver Giroud ka shënuar golin e dytë për “Gjelat”.

Në minutën e 65-të, Griezmann ka dërguar një top drejt zonës dhe Giroud ka fluturuar në ajër duke e dërguar me kokë topin në rrjetë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

 


Shtuar 22.09.2022 22:13

Tags: ,