Gazetari argjentinas: Dybala nuk do të rinovojë kontratën me Juventus

Sipas gazetarit të “Tyc Sports”, Luis Merlo thotë se se Dybala nuk do të rinovojë kontratën me Juventus.

La Joya nuk është i kënaqur me situatën e Juventus-it dhe me negociatat midis tij dhe klubit.

Në Itali ende nuk ka një lajm për këtë gjë por Dybala e ka vënë në pikëpyetje të ardhmen e tij me klubin e Juventus./ h.ll/albeu.com


Shtuar 13.01.2022 09:56