Garë e fortë mes klubeve nga Londra për Dybala

Ekipet lodineze, Chelsea dhe Tottenham kërkojnë me ngulm Paulo Dybalan i cili ka pothuajse dy muaj që nuk luan te Juve për shkak të dëmtimeve të shumta.

Dy klubet angleze janë gati të shpenzojnë reth 47 milionë euro për argjentinasin.

Ndërkohë, Dybala qe nga viti 2015 është pjesë e Juves teksa ka zhvilluar 172 ndeshje  dhe ka realizuar 70 gola. /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 16:42