Ia ngacmoi burrin live, Rezarta Shkurta i jep vajzës përgjigjen epike (FOTO LAJM)

Pavarësisht viteve, Rezarta Shkurta ka treguar se është shumë e dashuruar me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën.

Gjatë një mini-interviste me ndjekësit është shprehur se vlerëson tek partneri sjelljen e tij, teksa shprehet se është “njeriu më i veçantë që ka njohur dhe e bën vazhdimisht ta dojë si në ditën e parë”.

Ndërsa një tjetër e komplimentoi për bashkëshortin duke shkruar: “Je super femër, por atë burrin e ke … nuk e di domethënë ta pish në kupë.”

Rezarta Shkurta “shfaqi” shenja xhelozie, teksa iu kthye: “Ti fus një bllok kësaj”, dhe e shoqëroi me një emoji duke qeshur. /albeu.com/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)


Shtuar 16.03.2021 16:35