Futbollistët e PSG dhurojnë show, i marrin telefonin Verrattit dhe luajnë me të në pishinë (VIDEO)

Marco Verratti u përpoq të ruante gjakftohtësinë e tij pasi shokët e skuadrës së Paris Saint-Germain vodhën telefonin e tij dhe vendosën të luanin një lojë të rrezikshme në pishinë.

Mesfushori mbeti duke shikuar dhe shpresonte që shokët e tij të ishin po aq të saktë me duart e tyre sa edhe me këmbët e tyre, pasi telefoni i tij u hodh nga një lojtar te tjetri vetëm disa centimetra mbi ujë.


Shtuar 6.01.2022 17:18