Formacionet zyrtare Milan-Roma

Kanë dalë formacionet zyrtare të supersfidës mes Milanit dhe Romës e cila starton orën 18.30.

Formacionet zyrtare:

Milan (4-2-3-1): Maignan; Florenzi, Kalulu, Gabbia, Hernandez; Tonali, Kruniç; Messias, Diaz, Saelemaekers; Giroud.

Roma (3-5-2) – Rui Patricio; Smalling, Mancini, Ibanez; Karsdorp, Pellegrini, Veretout, Mkhitaryan, Vina; Zaniolo, Abraham.


Shtuar 6.01.2022 17:28

Tags: ,