Francesca Monti është e dashura e re e Mario Balotellit, duket se italiani do të martohet së shpejti

Teksa të gjithë po ndiqnin Botërorin në Katar, Mario Balotelli bëri një pushim nga futbolli në Maldive. Ai postoi një foto në rrjetet sociale me një zeshkane spektakolare.

Kush eshte ajo?

Njihuni me Françeska Montin, të dashurën e re të Mario Balotellit.

Francesca ka lindur në vitin 1998. Ajo është tetë vjet më e re se Mario. Dhe asgjë më shumë nuk dihet për vajzën. Në rrjetet e saj sociale, ka vetëm dy foto nga Balotelli, vetëm nga plazhet e Maldivisë.

Vajza u takua me futbollistin vitin e kaluar. Ata nuk e reklamuan lidhjen e tyre, por nuk e fshehin më. Pak ditë më italianI ka postuar një emoji me unazë. Duket se Mario është pjekur dhe ka vendosur të qetësohet përfundimisht. /G.D albeu.com/


Shtuar 1.01.2023 13:36