Formacionet e mundshme të supersfidës Barcelona-Bayern (FOTO LAJM)

Nesër në mbrëmje do të luhet supersfida e Grupit E në Champions mes Barcelonës dhe Bayern.

Koeman pritet të startojë me skemën sulmuese 4-3-3, ndërsa Niegelsman me skemën 4-2-3-1.

Në foton më poshtë keni formacionet e mundshme:


Shtuar 13.09.2021 20:21