Formacioni me lojtatarët falas, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO LAJM)

Nga sot qindara  futbollistë kanë mbetur pa kontratë pas mbylljes zyrtarisht të sezonit me skuadrat e tyre. Në mes të këtyre lojtarëve ka mbetur pa kontratë edhe legjenda e futbollit, Lionel Messi, shkruan Albeu.com.

Kështu prestigjozia angleze “Daily Mail”, ka publikuar formacionin më të mirë me lojtarët falas.Në formacion bën pjese dhe dhe mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj.

Më poshtë keni formacionin me yjet falas:


Shtuar 1.07.2021 13:09