Formacioni i javës në Champions, plotësohet nga vetëm 4 skuadra

Gjatë kësaj jave, janë zhvilluar 4 ndeshjet e fundit të fazës së 1/16 në Champions League.

Manchester City dhe Real Madridi mposhtën pa shumë vështirësi respektivisht, Gladbach dhe Atalantën.

Një ditë më vonë, Bayerni eleminoi Lazion, dhe Chelsea i dha leksion Atletico Madridit.

“WhoScored” ka përpiluar formacionin më lojtarët më të vlerësuar të kësaj jave. /albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 10:56