Formacioni i javës në Champions, nuk mungojnë surprizat (FOTO LAJM)

Liga e Kampionëve edhe këtë javë nuk zhgënjeu duke dhuruar spektakël dhe emocione të mëdha për tifozët.

Pas përfundimit 16 ndeshjeve, UEFA ashtu siç e ka “traditë” ka publikuar formacionin më të mirë të javës.

Nuk kishte si të mos mungonin suprizat edhe këtë javë, Ronaldo e Messi edhe pse protagonistë në skuadrat e tyre nuk kanë vend në këtë formacion, i cili udhëhiqet nga ylli i Real Madridit, Vinicius Junior.

Pas tij vijnë, Sane, Mahrez dhe Salah, lojtarë këta që gjithashtu shkëlqyen me skuadrat e tyre./albeu.com

Formacioni:


Shtuar 21.10.2021 15:19