Formacionet zyrtare Vllaznia-Partizani

Vllaznia dhe partizani do të përballen në “Loro Boriçi” në orën 16:45, në një sfidë të luftuar për europën, ku të dyja skuadrat kërkojnë fitoren në këtë takim.

Shkodranët kërkojnë rikthimin te fitorja pas barazimit në ndeshjen e kaluar, ndërsa demat do kërkojnë vazhdimësinë e rezultateve pozitive në dy javët e fundit.

Formacionet zyrtare:

Vllaznia: Zogovic, Gurishta, Adili, Diagne, Hakaj, Krymi, Jonuzi, Hoxha, Da Silva, Latifi, Djurdjevic.

Partizani: Teqja, Gligorov, Belica, Sembene, Musta, Rrapaj, Kaçe, H.Marku, Mala, Stenio Junior, Cara. /albeu.com/


Shtuar 8.12.2021 16:25