Formacionet zyrtare: Suedi-Poloni

Suedia do të luajë ndaj Polonisë në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Euro 2020.

Suedezët kanë katër pikë dhe duken të kualifikuar, ndërsa Polonia ka vetëm një pikë në dy ndeshjet e para.

Formacionet zyrtare:

Suedi: Olsen; Lustig, Lindelof, Augustinsson, Larsson, Ekdal, Forsberg, Isak, Olsson, Quaison, Danielson.

Shtuar 23.06.2021 16:52