Formacionet zyrtare, Shakhtar-Inter (FOTO LAJM)

Inter ndeshjen e dytë në fazën e grupeve të Ligës s Kampionëve në transfertë ndaj Shakhtar Donetsk me ndeshjen që starton më 18:45.

Interi vjen pas humbjes dramatike ndaj Realit, ndërsa dhe Shaktar u befasua në ndeshje e parë teksa u mund nga debutuesit e Sheriff Tiraspor. /albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 28.09.2021 17:49