Dy yjet e Realit kërkohen nga Benitez në janar

Isco dhe Luka Jovic, të cilët nuk po gjejnë hapësira këtë sezon te Real Madrid mund të përfundojnë te Evertoni i Benitez raportojnë mediat në Spanjë.

Drejtuesit e Evertonit synojnë që t’i huazojë të dy lojtarët në merkaton e janarit deri në fund të sezonit.

Ndërkohë, Isco është në vitin e fundit të kontratës me Realin, kurse Jovic ka kontratë deri në vitin 2025.


Shtuar 28.09.2021 18:08