Formacionet zyrtare Serbi-Zvicër: Xhaka dhe Shaqiri në krye për të vazhduar misionin Katar 2022

Serbia do të ndeshet ndaj Zvicrës në orën 20:00, sfidë e vlefshmë për ndeshjen e fundit të grupit G.

Grupi është ende i hapur, ku vetëm Brazili ka siguruar kualifikimin dhe mbetet e para në grup.

Serbia dhe Zvicra kanë shpalosur formacionet e tyre më të mira për këtë sfidë që parashikohet të jetë emocionuese dhe tepër intensive.

Xhaka dhe Shaqiri do të startojnë të dy së bashku për të marrë frerët e kombit të tyre dhe do të tentojnë të marrin fitoren për të vazhduar rrugëtimin në Kupën e Botës./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare


Shtuar 2.12.2022 18:56