Formacionet zyrtare Napoli-Spezia (FOTO LAJM)

Napoli do të ndeshet në orën 20:45 ndaj Spezias në Maradona Stadium.

Skuadra e Spallettit dëshiron sot me patjetër fitoren që t’i bëjë presion Inter-it nga pas.

Napoli dhe Milan ndodhen me pikë të barabarta në tabelën e Seria A me nga 39 pikë./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 

Shtuar 22.12.2021 20:08