Formacionet zyrtare, Milan në San Siro për të krijuar distancë nga Interi (VIDEO)

Milan do të përballet në orën 15:00 në San Siro ndaj Salernitana.

Kuqezinjtë e Piolit nuk do të lejojnë një hap fals për t’i dhënë mundësi ekipeve si Napoli dhe Inter për të krijuar një distancë./h.ll/albeu.com

Formacionet Zyrtare:


Shtuar 4.12.2021 13:49