Formacionet zyrtare Liverpool-Porto, portugezët në “luftë” për të ruajtur vendin e dytë (FOTO LAJM)

Liverpool do të ndeshet pas pak ndaj Portos në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e grupeve në Champions League.

Liverpool ndodhet në vendin e parë me 12 pikë dhe Porto ndodhet në vendin e dytë me 5 pikë. Portugezët do të tentojnë të dalin me pikë nga Anglia dhe do të luftojnë për të ruajtur vendin e dytë./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 24.11.2021 20:04