Formacionet zyrtare Leicester-Chelsea (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leicester City dhe Chelsea, e cila starton në 13:30.

Chelsea kërkon fitore pas barazimit me Burnley, ndërsa as Leicesteri  në dy takimet e fundit ka pasur një humbje dhe një barazim.

Në fotot më poshtë gjeni formacionet zyrtare:

 


Shtuar 20.11.2021 12:52