Formacionet zyrtare Inter-Cagliari

Interi dhe Cagliari kanë nxjerrë formacionet për ndeshjen e sotme në San Siro, në orën 20:45. 

INTER (3-5-2)
Handanoviç; Skriniar, De Vrij, Batons; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; Sanchez, Lautaro Martinez.
Trajneri: Simone Inzaghi.

CAGLIARI (3-5-2)
Cragno; Caceres, Godin, Carboni; Bellanova, Deiola, Grassi, Marin, Dalbert; Keita, Joao Pedro.
Trajneri: Walter Mazzarri./h.ll/albeu.com


Shtuar 12.12.2021 19:55